Spam


Zostawiajcie linki do swoich blogów 
Postaram się na każdy zajrzeć i zostawić coś po sobie 


14 komentarzy:

 1. "Ludzkie życie, tak delikatne, tak kruche. Łatwe do ugaszenia. Szukam najświeższej, najsoczystszej, najkorzystniejszej, klasowej, bez tłuszczu, bardzo chudej. Tej jedynej. Kiedyś musiałem wychodzić, aby je znaleźć. Już nie. Czy którakolwiek z nich jest prawdziwa? Potrzebuje kogoś prawdziwego, potrzebuje jej. Zawsze kłamią. Dlaczego? Zapłacą za to. Jedna po drugiej. Zapłacą za swoje kłamstwa."

  Internet nigdy nie będzie miejscem, gdzie można być bezpiecznym. Internet to prezent od Boga dla psychopatów. Olivia Douglass, dwudziestodwuletnia hakerka przekonuje się o tym na własnej skórze. Wszystko wydaje zacząć się niewinnie, stworzony profil na portalu randkowym miał sprowadzić ją na drogę randkowania, ale skończyło się tym, że została celownikiem seryjnego zabójcy. Internetowego zabójcy, szukającego swojej jedynej, idealnej.

  "Pewnego dnia zrozumiesz. Jesteś tą jedyną? Czy to jesteś ty, Liv? Idealną? Przetrwałaś tak wiele. Ale to dopiero początek."
  http://bloodflowsffs.blogspot.com/ [JUSTIN BIEBER, VICTORIA JUSTICE, LILY COLLINS, HARRY STYLES]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 'Nie znaleziono bloga' :c

   Usuń
  2. Jeju, przepraszam, błąd w linku! http://bloodflowsff.blogspot.com/

   Usuń
 2. Mieszkając w Levittown wiedziałem, że życie nie będzie proste. Z dnia na dzień byłem pewniejszy, że ja i moje rodzeństwo nie mamy czego szukać u rodziców, których poniósł świat sławy. Odległe problemy stawały się realne, a pieniądze, czy nawet jedzenie trudniejsze do zdobycia. I myśl, że kłamstwo może nam pomóc była naprawdę głupia, aczkolwiek prawdziwa.
  Nigdy nie sądziłem, że odegram główną rolę we własnym życiu, jednak jako zupełnie ktoś inny. Jako ktoś, kto nie zasługuje na szczęście, jakie otrzymał.

  Zapraszam na moje drugie już opowiadanie:*

  feelings-do-not-always-lie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ashley (Jennifer Lawrence) w wieku szesnastu lat zostaje zgwałcona przez swojego ojca. W akcie zemsty zabija go i jego kochankę. Trzy lata później, dziewczyna zostaje wysłana do Los Angeles przez partnera swojej matki i jednocześnie szefa gangu, do którego należy – James’a (Bradley Cooper), by tam zabić przywódcę innego gangu – David’a (Liam Hemsworth). Jednak zamiast niego, prawie pozbawia życia Josh’a (Josh Hutcherson). Czy ten jeden błąd zmieni życie Ashley? Czy w świecie bez zasad i skrupułów znajdzie miejsce na jakieś uczucia? I czy jej przeszłość naprawdę nie ma już znaczenia?
  zapraszam :>
  http://dark-side-jen-law-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Spis Fanfiction z Idolami
  http://spisffzidolami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Selena Gomez Spis Fanfiction PL
  http://selenagomezspisff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń


 6. Isabelle Bailey to opowiadanie o nastolatce chorej na serce i tarczycę. Leczona od kilku lat, traci szanse na zdrowe życie. W wieku osiemnastu lat wykryto u niej raka tarczycy z przerzutem na inne narządy. Tabletki, antybiotyki... ciągłe wizyty u lekarza. Jej jedynym marzeniem jest spotkanie ukochanego zespołu One Direction, oraz pojawienie się na planie ulubionego filmu. Brak postępu w diagnozie doprowadza młodą Bellę do załamania psychicznego. Z wszystkiego wyciąga ją pewien nastolatek, który pokochał ją mimo wszystkich wad. Zmienia całe życie dziewczyny... poprzez jedną sytuację. Powieść o dziewczynie, która mimo trudnej sytuacji życiowej potrafi bezinteresownie nieść pomoc potrzebującym ludziom.
  http://isabellebailey.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. http://babyyouaremyaddiction.blogspot.com/?m=1 zapraszam ♥♥ Mam problem a tym problemem jesteś ty. Chciałbym powiedzieć że Cię nienawidzę ale nie mogę. To tak cholernie trudne widzieć cię szczęśliwą beze mnie. Jesteś moim uzależnieniem ale nie chcę z nim walczyć. Jedyne o co chce walczyć to ty.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kraina Fanfiction
  http://kraina-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja nie mam takiego świetnego prologu jak osoby wyżej tak ale napisze Ci, że moje ff jest o relacjach damsko-męskich, może taki wątek Cię zainteresuje. 😂❤ --> http://friends-jbff.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że zajrzysz, serdecznie pozdrawiam. x

  OdpowiedzUsuń
 10. Drobna brunetka siedziala po turecku na ławce oddalonej od krawedzi klifu o pięć metrów. Wpatrywała się w mijające ją sylwetki chmur. Gdy jej dotychczasowy widok zaburzył stojący na krawedzi klifu chłopak w kapturze.Był odwrócony do niej tyłem ,ale ona wiedziała kto to jest.
  Podeszła zatrzymując się 2 kroki przed chłopakiem. Chłopak odwrócił się do brunetki i automatycznie zaczął szukać w jej oczach jakichkolwiek uczuć. Miłość, złość, smutek czy pogardę. Nie znalazł nic. Jego oczy zamgliły się od łez.
  - Proszę- rzekł cicho, tak że tylko ona mogła to usłyszeć.
  Gdy czarnowłosy zauważył w jej oczach łzy, w jego pojawiły się iskierki nadziej. Podeszła do niego tak że stykali się klatkami piersiowymi.
  -Skacz skurwielu- wysyczała w jego twarz i zacisnęła usta tak samo jak czarnooki. Po policzkach obojga spływała samotna łza.
  Brunetka zacisnęła drobne piąstki, a on natomiast rozłożył ręce i wyszeptał ciche `Kocham Cie`.
  SKOCZYŁ. OPADŁ JAK PIÓRKO NA DNO PRZEPAŚCI.

  http://was-it-just-a-lie.blogspot.com/
  Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam na moje dwa blogi.
  Przepraszam za SPAM! <33

  "To jest coś czego nie dało się zapomnieć. Wszystko ma swój początek i swój koniec. Szkoda tylko, że nasz koniec nastał tak szybko. To nie miało prawa się wydarzyć. Ty nie miałeś prawa poznać mnie, a ja nie miałam prawa ciebie pokochać. Gdybym mogła cofnąć czas choćby na chwilę nigdy bym tu nie przyjechała. Nie była bym z tobą. Nie zadała ci tak wiele bólu. Przepraszam, Maxi. Może gdybym została z matką KTOŚ nie zniszczył by nam wszystkiego. Ty byś nadal był szczęśliwy z Cami, a ja z Marco. Nie znali byśmy się. Tak by było lepiej. Maxi zrozum. Ja nie wrócę. Już wystarczająco dużo osób przeze mnie zginęło... Wybacz mi... ~ Natalia
  Dlaczego? Po co? Jak?
  Dlaczego przyjechałaś?
  Po co mnie w sobie rozkochiwałaś?
  Jak żyć z wyrzutami sumienia umiałaś?
  Teraz zniknij. Nie chce cię znać. My to już przeszłość... ~ Maxi"

  To była Fabuła bloga: http://to-tylko-milosc-nie-boj-sie-jej.blogspot.com/

  I teraz mój 2 niedawno założony blog:

  "Cierpienie, ból, rozpacz, nienawiść.
  Główne rzeczy w JEJ życiu.
  Radość, śmiech, wdzięk, wariactwo.
  Główne rzeczy w JEGO życiu.
  Co połączy tą dwójkę? Miłość, nienawiść, a może śmierć?
  Nie nic z tych rzeczy...
  Połączy ich... Morderstwo."

  Link: http://nuska-nowy-blog-bez-milosci.blogspot.com/

  Zapraszam na nie.
  Nuśka x.x

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy25 maja, 2016

  Zapraszamy do Kocham Czytać Blogi. Jest to katalog, szabloniarnia oraz zwiastunownia w jednym ( :
  Pozdrawiam i przepraszam za komentarz. ^^

  http://kochamczytacblogi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Theme by Violett